1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Software Giveaway (Limited Time)
 1. 10 Korrik 2020

  tonkeri

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 35, nga Vushtrri
  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. 26 Maj 2020

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. 25 Maj 2020

  JetmirKs

  Anëtar Aktiv, 29
  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. 25 Maj 2020

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 19
  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
 5. 25 Maj 2020

  bthaci

  Anëtar Aktiv, 17
  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. 25 Maj 2020

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  3,705
  Pëlqimet:
  1,187
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. 25 Maj 2020

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  2,306
  Pëlqimet:
  781
  Pikë nga trofetë:
  343