1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #6

Thread:
Hakerët sulmojnë bankën në Kosovë
 1. 1 Maj 2020

  Jack Fish

  Anëtar, 25
  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. 1 Maj 2020

  lojrafati

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 39, nga USA
  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. 27 Prill 2020

  Grenzoo

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. 27 Prill 2020

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,387
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138