1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
DVDShqip applikacion per te gjitha paisjet Android.
 1. 16 Korrik 2020

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 19
  Postimet:
  539
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
 2. 26 Prill 2020

  olsi26431

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  148
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. 26 Prill 2020

  @Alvi

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 21, nga Albania
  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
 4. 25 Prill 2020

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53