1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Tabela Periodike e elementeve ne shqip
 1. 23 Prill 2020

  @science

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. 22 Prill 2020

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 3. 22 Prill 2020

  Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
 4. 21 Prill 2020

  Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  2,325
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343