1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
GameMonitor
 1. 10 Prill 2020

  arsimz

  Anëtar, Mashkull, 37
  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. 5 Prill 2020

  wolf_mc12

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. 3 Prill 2020

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 19
  Postimet:
  544
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
 4. 3 Prill 2020

  Pjeter

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Berlin
  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. 3 Prill 2020

  shqipbook

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 21, nga Shkup
  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58