1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Pitkini.com - Filma me Titra Shqip
 1. 2 Shkurt 2020

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. 1 Shkurt 2020

  GameOver

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. 1 Shkurt 2020

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
 4. 1 Shkurt 2020

  DardanDaci

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga London,UK
  Postimet:
  941
  Pëlqimet:
  651
  Pikë nga trofetë:
  173