1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
FinSoft - Prezantim i shkurtër
 1. 1 Shtator 2020

  miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 19
  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
 2. 10 Mars 2020

  DardanDaci

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga London,UK
  Postimet:
  986
  Pëlqimet:
  688
  Pikë nga trofetë:
  173
 3. 29 Nëntor 2019

  Taboo

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga Stockholm
  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
 4. 22 Nëntor 2019

  immortal.boy

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga header.php
  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
 5. 22 Nëntor 2019

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 6. 22 Nëntor 2019

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  3,714
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. 22 Nëntor 2019

  shqipbook

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 21, nga Shkup
  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58