1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Fito Para Online / dedi.al
 1. 18 Maj 2019

  @science

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. 17 Maj 2019

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  279
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. 16 Maj 2019

  Poshnjari

  Anëtar me Përvoj
  Postimet:
  1,257
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  113
 4. 16 Maj 2019

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,263
  Pëlqimet:
  333
  Pikë nga trofetë:
  113
 5. 16 Maj 2019

  Elion1

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38