1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Krijo Website Falas - Ska nevoj per njohuri!
 1. 28 Prill 2019

  Elion1

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. 28 Prill 2019

  @science

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. 27 Prill 2019

  Gevio

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 19, nga localhost
  Postimet:
  1,089
  Pëlqimet:
  255
  Pikë nga trofetë:
  113
 4. 27 Prill 2019

  HardWorker

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 29
  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53