1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #9

Thread:
Sulm masiv kibernetik i Serbisë në Kosovë: Hakohen institucionet kryesore
 1. 8 Dhjetor 2018

  H!TM3N.

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
 2. 8 Dhjetor 2018

  zyberallulli

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. 8 Dhjetor 2018

  sp0nTeX

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 4. 7 Dhjetor 2018

  Ardos99

  21
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. 7 Dhjetor 2018

  JetmirKs

  Anëtar Aktiv, 29
  Postimet:
  187
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28