1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #2

Thread:
Sulm masiv kibernetik i Serbisë në Kosovë: Hakohen institucionet kryesore
 1. 10 Dhjetor 2018

  udqcompany

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 25
  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. 8 Dhjetor 2018

  DailyTeCh

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
 3. 7 Dhjetor 2018

  BurimBushi

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
 4. 7 Dhjetor 2018

  lamre

  Anëtar Fillestar, 32
  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. 7 Dhjetor 2018

  Albozr

  Anëtar me Përvoj, Mashkull
  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93