1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #21

Thread:
Fizikani i njohur Stephen Hawking vdes në moshën 76-vjeçare
 1. 8 Shtator 2018

  phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,563
  Pëlqimet:
  644
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. 8 Prill 2018

  Leutrimi1

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtine
  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. 17 Mars 2018

  BlackEagle

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Kosovë
  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
 4. 15 Mars 2018

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53