1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #5

Thread:
Kerkoj bleres te Bitcoin
 1. 30 Tetor 2019

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. 12 Nëntor 2017

  Koraab

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. 12 Nëntor 2017

  emimer

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
 4. 12 Nëntor 2017

  Alkeo

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga ____
  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. 11 Nëntor 2017

  DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 6. 11 Nëntor 2017

  Avioni

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 43, nga Durres
  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28