1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #4

Thread:
Kërkoj Ide investimi online
 1. 26 Gusht 2017

  Mike

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 30
  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. 26 Gusht 2017

  Genc1989

  Anëtar, Mashkull, 31
  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. 25 Gusht 2017

  Lantlant

  Mashkull, 25
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. 9 Korrik 2017

  DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. 9 Korrik 2017

  ahysenaj

  Anëtar Aktiv, 25
  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. 9 Korrik 2017

  urankajtazi

  Anëtar me Përvoj, nga Milky Way
  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 7. 9 Korrik 2017

  Koraab

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
 8. 9 Korrik 2017

  ahmet123

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38