1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Si arrita te fitoj 1 mije Dollare fale Bitcoin dhe Amazon
 1. 27 Janar 2021

  D3LL4

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 30
  Postimet:
  413
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. 14 Janar 2021

  KMN

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 24, nga Gjilan
  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  161
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. 17 Qershor 2020

  Platon OG

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtin
  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
 4. 7 Qershor 2020

  Jack Fish

  Anëtar, 28
  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 5. 3 Mars 2019

  sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, nga (*_*)
  Postimet:
  4,674
  Pëlqimet:
  972
  Pikë nga trofetë:
  343
 6. 29 Dhjetor 2018

  DEVILAL

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 26
  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
 7. 19 Tetor 2017

  KALI-ALB

  Anëtar i Njohur, nga Iliria
  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
 8. 13 Tetor 2017

  Avioni

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. 3 Tetor 2017

  Armi

  Anëtar Aktiv, Femër
  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  28
 10. 30 Shtator 2017

  Yllka

  Anëtar Aktiv, Femër, nga Tirane
  Postimet:
  111
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
 11. 24 Shtator 2017

  Alkeo

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga ____
  Postimet:
  1,156
  Pëlqimet:
  510
  Pikë nga trofetë:
  193
 12. 29 Qershor 2017

  Misteriozi

  Anëtari i muajit I, nga Berlin
  Postimet:
  2,125
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  153
 13. 28 Qershor 2017

  Mike

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 33
  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
 14. 16 Qershor 2017

  01kujtimi01

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  28
 15. 3 Qershor 2017

  lazerus

  Anëtar, Mashkull, 24
  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  13
 16. 5 Maj 2017

  Lekosta

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
 17. 19 Prill 2017

  Anonymous.pr

  Mashkull
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 18. 4 Mars 2017

  Zikuziku1989

  Anëtar, Mashkull, 34
  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 19. 2 Mars 2017

  Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  395
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
 20. 20 Shkurt 2017

  uniku

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
 21. 17 Shkurt 2017

  FlexMan

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 22. 16 Shkurt 2017

  DailyTeCh

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  2,067
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  153
 23. 12 Shkurt 2017

  postmalone

  Mashkull, 25
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 24. 10 Shkurt 2017

  Liridoni

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,606
  Pëlqimet:
  170
  Pikë nga trofetë:
  93
 25. 10 Shkurt 2017

  Omerr

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 36, nga Shkup
  Postimet:
  697
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
 26. 8 Shkurt 2017

  Doni2017

  Anëtar, Mashkull, 37
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 27. 8 Shkurt 2017

  *VLORI*

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 32
  Postimet:
  1,133
  Pëlqimet:
  322
  Pikë nga trofetë:
  128
 28. 7 Shkurt 2017

  mrbajraktari1234

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  178
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
 29. 7 Shkurt 2017

  B4RC0D3.#

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 31
  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
 30. 7 Shkurt 2017

  Koraab

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  73
 31. 7 Shkurt 2017

  Emi mer

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 30
  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
 32. 7 Shkurt 2017

  kushtrim94

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 29
  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 33. 7 Shkurt 2017

  Johnny

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
 34. 7 Shkurt 2017

  FitimKurteshi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull
  Postimet:
  1,247
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  183
 35. 6 Shkurt 2017

  Jãşhť'Sşeriĕ

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Ferizaj
  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
 36. 6 Shkurt 2017

  Red Eagle

  Anëtar, Mashkull, 24
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 37. 6 Shkurt 2017

  shqipbook

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 24, nga Shkup
  Postimet:
  556
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
 38. 6 Shkurt 2017

  H!TM3N.

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  78
 39. 6 Shkurt 2017

  DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,564
  Pëlqimet:
  1,291
  Pikë nga trofetë:
  358