1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Si te Pranohemi nga Google Adsense (Fillimi)
 1. 7 Prill 2016

  Ommer

  Anëtar, 20
  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. 5 Prill 2016

  ervisivv

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 28
  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
 3. 5 Prill 2016

  riv_eras

  Anëtar, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. 5 Prill 2016

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,387
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
 5. 5 Prill 2016

  phoenix

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  2,563
  Pëlqimet:
  644
  Pikë nga trofetë:
  243
 6. 4 Prill 2016

  FitimKurteshi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull
  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
 7. 4 Prill 2016

  abdullah92

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
 8. 4 Prill 2016

  sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 33, nga (*_*)
  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343