1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
CV Formular per te aplikuar per vend pune
 1. 16 Dhjetor 2019

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
 2. 23 Janar 2018

  Atdhe Mujaj

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. 18 Mars 2016

  01kujtimi01

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  189
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. 14 Mars 2016

  Koraab

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  536
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  73
 5. 14 Mars 2016

  albion65

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
 6. 13 Mars 2016

  albert1

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
 7. 13 Mars 2016

  Tripx

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 32
  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28