1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #16

Thread:
Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com
 1. 13 Maj 2016

  Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 20
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. 16 Shkurt 2016

  Mr.Vejani

  Anëtar, Mashkull, 30
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. 15 Shkurt 2016

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
 4. 15 Shkurt 2016

  RexhepS

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, nga Kosove
  Postimet:
  1,401
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138