1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com
 1. 18 Korrik 2016

  meteora

  <Hello World>, Mashkull, 27, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
 2. 13 Maj 2016

  Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 20
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 3. 3 Shkurt 2016

  abdullah92

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  109
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
 4. 3 Shkurt 2016

  Leutrimi1

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtine
  Postimet:
  284
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. 3 Shkurt 2016

  ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  4,054
  Pëlqimet:
  1,432
  Pikë nga trofetë:
  243
 6. 3 Shkurt 2016

  Jakup Mustafa

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 24, nga Kumanovo
  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
 7. 3 Shkurt 2016

  VaLoN

  Co-Founder, Mashkull, nga Mitrovicë, Prishtinë
  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  349
  Pikë nga trofetë:
  208