1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #20

Thread:
Ndihmë SISTEMI LINUX
 1. 16 Dhjetor 2014

  meteora

  <Hello World>, Mashkull, 26, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
 2. 16 Dhjetor 2014

  Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
 3. 16 Dhjetor 2014

  Tanni

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Therande
  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. 16 Dhjetor 2014

  Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253