1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #7

Thread:
Pyetje Qka esht bandwith
 1. 10 Dhjetor 2014

  Nick Name

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. 10 Dhjetor 2014

  WhiteLine

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 30, nga Prishtinë
  Postimet:
  730
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
 3. 9 Dhjetor 2014

  meteora

  <Hello World>, Mashkull, 26, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
 4. 9 Dhjetor 2014

  boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448