1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #5

Thread:
Pyetje Qka esht bandwith
 1. 10 Dhjetor 2014

  Nick Name

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. 10 Dhjetor 2014

  WhiteLine

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 30, nga Prishtinë
  Postimet:
  730
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
 3. 9 Dhjetor 2014

  feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
 4. 9 Dhjetor 2014

  Arsim N.

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183