1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Anëtarët që kanë pëlqyer postimin #1

Thread:
Provimi i ri i CCNA
 1. 20 Mars 2014

  albion65

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
 2. 1 Tetor 2013

  llapiani

  Anëtar Aktiv, 37, nga Berlin
  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. 30 Shtator 2013

  Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 4. 30 Shtator 2013

  Valdrin Gashi

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  715
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  58