1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për Zyklon

 1. 100
  I dhënë: 4 Shkurt 2016

  Anetar i Besueshem

 2. 20
  I dhënë: 20 Shkurt 2015

  Tepër i vlerësuar

  Postimet tuaja janë pëlqyer 250 herë.

 3. 15
  I dhënë: 19 Janar 2014

  Seriozisht i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja kanë arritur 100 pëlqime.

 4. 10
  I dhënë: 20 Shtator 2013

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 5. 50
  I dhënë: 22 Maj 2013

  Big Boss

  Veq sa keni arritur numrin e postimeve 2000, impresionuese.

 6. 20
  I dhënë: 22 Maj 2013

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 7. 2
  I dhënë: 22 Maj 2013

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 8. 20
  I dhënë: 18 Maj 2013

  Tëpër aktiv!

  1,000 postime? Impresionuese!

 9. 10
  I dhënë: 18 Maj 2013

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 10. 5
  I dhënë: 18 Maj 2013

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 11. 1
  I dhënë: 18 Maj 2013

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.