1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Zyklon
Aktiviteti i fundit:
15 Maj 2023
Anëtarësuar:
19 Shtator 2010
Postimet:
3,505
Pëlqimet:
349
Pikë nga trofetë:
253
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Gjilan

Shpërndaje faqen

Zyklon

Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan

Zyklon për herë të fundit ishte:
15 Maj 2023
  1. incognito
   incognito
   A ki ICQ jabber a najsen ku muj me tfol per 1 pun
  2. everest hysaj
   everest hysaj
  3. kastriot9999
   kastriot9999
   pershendetje me fal a ka mundesi me me shkrujt privat se kom nje pytje se nuk po di
  4. ximberisha
   ximberisha
   Pershendetje Zyklon a kishe pas mundsi me mndimu rreth pagese se programit vip 72
   1. Zyklon
    Zyklon
    xim perdore pm/private mesazh jo ktu te lutna
    21 Tetor 2016
   2. ximberisha
    ximberisha
    Me falni zyklon por nuk e di ku te le mezazhe tjeter kund ju lutem te me tregoni
    24 Tetor 2016
  5. Ramos
   Ramos
   Zyklon , jam fillestar i My likes a kishe mujt mem ndihmu pak a shume , jam regjistru e krejt veq tash spo di ku mi shpernda linkat a duhesh me pas naj web tonin a ku duhet mi shpernda nese kishe mujt mem ndihmu pakez flm
   1. Dini pëlqen postimin.
  6. guxim12
   guxim12
   a munesh me mem ndihmu qysh me lidh youtuben me googel Adsense sa her qe provoj ma qet Për fat të keq, të dhënat tona tregojnë se ju nuk jeni të drejtë të marrin pjesë në AdSense në këtë kohë
   1. Zyklon
    Zyklon
    1. Se pari ke shkru ne profil, pra sikur ne wall ne Facebook, sen dicka qe pytje nuk bohet ktu.

    2. Te kisha preferu me hape teme ne forum edhe me pyte, se une me Adsense kurre nuk jam marre edhe me vjen keq nuk kam pergjigjje!
    24 Prill 2016
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Vendndodhja:
  Gjilan

  Informacion shtesë

  Firma

  -Just like the internet gave information back to the people, Bitcoin will give financial freedom back to the people (…) Bitcoin will allow us to shape the world without having to ask for permission.