1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ZhuuLaa
Aktiviteti i fundit:
30 Maj 2015
Anëtarësuar:
28 Qershor 2013
Postimet:
157
Pëlqimet:
14
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Mars 1994 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

ZhuuLaa

Anëtar Aktiv, Mashkull, 29

ZhuuLaa për herë të fundit ishte:
30 Maj 2015