1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Zeshkani200
Aktiviteti i fundit:
28 Shtator 2023 në ora 20:55
Anëtarësuar:
25 Nëntor 2016
Postimet:
517
Pëlqimet:
12
Pikë nga trofetë:
48
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Qershor 1985 (Mosha: 38)

Shpërndaje faqen

Zeshkani200

Anëtar i Njohur, Mashkull, 38

Ptk wifi 6 Qershor 2023

Zeshkani200 për herë të fundit ishte:
28 Shtator 2023 në ora 20:55