1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të zaki94

 1. zaki94 postoi një temë të re.

  Pyetje Reth Display.....

  Tung doja te pyes dicka p.s kur luj Counter Strike edhe tash po du me dal me 'Start' mes ctrl-alt's qka eshte :D, edhe tash kur po hi...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  17 Shkurt 2019 në ora 21:33