1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
zaki94
Aktiviteti i fundit:
27 Prill 2020
Anëtarësuar:
5 Dhjetor 2011
Postimet:
348
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
18
Ditëlindja:
11 Korrik 1994 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
Shkup
Profesioni:
Krejta ka pak

Shpërndaje faqen

zaki94

Anëtar Aktiv, 26, nga Shkup

zaki94 për herë të fundit ishte:
27 Prill 2020