1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
z3r0
Anëtarësuar:
16 Janar 2011
Postimet:
453
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
28
Ditëlindja:
19 Tetor 1993 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
z++
Profesioni:
Profesionist i Profesionalizuar i Profesioneve

Shpërndaje faqen

z3r0

Anëtar Aktiv, 26, nga z++

Your most unhappy customers are your greatest source of learning. 19 Shtator 2014