1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
YNWALiverpool
Aktiviteti i fundit:
2 Shtator 2020
Anëtarësuar:
27 Janar 2015
Postimet:
209
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Janar 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

YNWALiverpool

Anëtar Aktiv, Mashkull, 21

YNWALiverpool për herë të fundit ishte:
2 Shtator 2020