1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Yllka
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2017 në ora 19:53
Anëtarësuar:
16 Gusht 2017
Postimet:
29
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
30 Gusht 1990 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
Tirane

Shpërndaje faqen

Yllka

Anëtar, Femër, 27, nga Tirane

Yllka për herë të fundit ishte:
26 Shtator 2017 në ora 19:53