1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Yllka cela is Following

 1. .#Pr!nCe

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 26
  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. BlackEagle

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Kosovë
  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. shqipbook

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 21, nga Shkup
  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58