1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
yllibeka23
Aktiviteti i fundit:
20 Mars 2016
Anëtarësuar:
19 Mars 2016
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Mars 2002 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

yllibeka23

Mashkull, 21

Shes Faqe me 5.400 like. Me rreth 100 like per postim. Faqja ka emrin Paul Pogba fans. Cmimi 20 Euro. 19 Mars 2016

yllibeka23 për herë të fundit ishte:
20 Mars 2016