1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ylb3r!
Aktiviteti i fundit:
29 Nëntor 2022
Anëtarësuar:
5 Mars 2010
Postimet:
33
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Shkurt 18
Vendndodhja:
Lipjan
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

Ylb3r!

Anëtar, Mashkull, nga Lipjan

Ylb3r! për herë të fundit ishte:
29 Nëntor 2022