1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Yaser
Aktiviteti i fundit:
12 Shtator 2017
Anëtarësuar:
12 Shtator 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Shtator 1979 (Mosha: 38)

Shpërndaje faqen

Yaser

Mashkull, 38

Yaser për herë të fundit ishte:
12 Shtator 2017