1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Xonny.h4ck
Aktiviteti i fundit:
18 Janar 2018 në ora 20:44
Anëtarësuar:
29 Mars 2017
Postimet:
8
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Maj 1998 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

Xonny.h4ck

Anëtar, Mashkull, 19

Xonny.h4ck për herë të fundit ishte:
18 Janar 2018 në ora 20:44