1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Xhuliano Bushi
Aktiviteti i fundit:
14 Tetor 2019 në ora 17:41
Anëtarësuar:
3 Gusht 2019
Postimet:
4
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Korrik 2001 (Mosha: 18)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Shqiperi
Profesioni:
Gamehosting

Shpërndaje faqen

Xhuliano Bushi

Anëtar, Mashkull, 18, nga Shqiperi

ALBHosting 3 Gusht 2019

Xhuliano Bushi për herë të fundit ishte:
14 Tetor 2019 në ora 17:41