1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
xhuke33
Aktiviteti i fundit:
23 Shkurt 2016
Anëtarësuar:
5 Tetor 2015
Postimet:
219
Pëlqimet:
18
Pikë nga trofetë:
33

Ndjekë 1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Maj 1997 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

xhuke33

Anëtar Aktiv, Mashkull, 25

xhuke33 për herë të fundit ishte:
23 Shkurt 2016