1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Xhuke
Aktiviteti i fundit:
13 Prill 2020
Anëtarësuar:
8 Korrik 2015
Postimet:
85
Pëlqimet:
11
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Maj 1999 (Mosha: 21)
Profesioni:
MHG >> WebDesign

Shpërndaje faqen

Xhuke

Anëtar Fillestar, Mashkull, 21

Xhuke për herë të fundit ishte:
13 Prill 2020