1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by Xhimi Prishtine

 1. Xhimi Prishtine
 2. Xhimi Prishtine
 3. Xhimi Prishtine
 4. Xhimi Prishtine
 5. Xhimi Prishtine
 6. Xhimi Prishtine
 7. Xhimi Prishtine
  Mos blej 4gb se do dalesh -
  Postuar nga: Xhimi Prishtine, 13 Mars 2021 tek forumi: Shitje
 8. Xhimi Prishtine
 9. Xhimi Prishtine
 10. Xhimi Prishtine
  Kalo pak n'dm
  Postuar nga: Xhimi Prishtine, 24 Janar 2021 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 11. Xhimi Prishtine
 12. Xhimi Prishtine
 13. Xhimi Prishtine
 14. Xhimi Prishtine
 15. Xhimi Prishtine