1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Xhimi Prishtine
Aktiviteti i fundit:
4 Korrik 2020 në ora 15:43
Anëtarësuar:
29 Dhjetor 2019
Postimet:
55
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Korrik 1984 (Mosha: 35)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Xhimi Prishtine

Anëtar Fillestar, Mashkull, 35

Xhimi Prishtine për herë të fundit ishte:
4 Korrik 2020 në ora 15:43