1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
xenii7
Aktiviteti i fundit:
30 Mars 2016
Anëtarësuar:
6 Shkurt 2016
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Shkurt 1997 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

xenii7

Anëtar, Mashkull, 26

xenii7 për herë të fundit ishte:
30 Mars 2016