1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
WxP
Aktiviteti i fundit:
27 Prill 2020
Anëtarësuar:
28 Mars 2018
Postimet:
9
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

Ditëlindja:
11 Qershor 1980 (Mosha: 40)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
AL
Profesioni:
AV

Shpërndaje faqen

WxP

Anëtar, 40, nga AL

WxP për herë të fundit ishte:
27 Prill 2020