1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Wukel
Aktiviteti i fundit:
5 Nëntor 2019
Anëtarësuar:
6 Dhjetor 2016
Postimet:
42
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
23

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Tetor 2001 (Mosha: 18)
Vendndodhja:
Durrës

Shpërndaje faqen

Wukel

Anëtar, Mashkull, 18, nga Durrës

Wukel për herë të fundit ishte:
5 Nëntor 2019