1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Worker
Aktiviteti i fundit:
14 Tetor 2015
Anëtarësuar:
13 Tetor 2015
Postimet:
4
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Mars 1998 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Worker

Anëtar, Mashkull, 22

Worker për herë të fundit ishte:
14 Tetor 2015