1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members wolf_mc12 is Following

 1. B4RC0D3.#

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 28
  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. Grenzoo

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Pjeter.B

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga On your Pc
  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253