1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
WizardD
Aktiviteti i fundit:
7 Dhjetor 2018
Anëtarësuar:
8 Tetor 2014
Postimet:
9
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Queens, NY
Profesioni:
5*Procastinator

Shpërndaje faqen

WizardD

Anëtar, Mashkull, nga Queens, NY

WizardD për herë të fundit ishte:
7 Dhjetor 2018