1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
winnerteam
Aktiviteti i fundit:
21 Mars 2021
Anëtarësuar:
24 Maj 2018
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11

Ndjekë 1

Ditëlindja:
22 Janar 1991 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

winnerteam

Anëtar, 30

winnerteam për herë të fundit ishte:
21 Mars 2021