1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
WhySoBad
Aktiviteti i fundit:
22 Prill 2013
Anëtarësuar:
10 Tetor 2012
Postimet:
18
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
25 Maj 1995 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirane

Shpërndaje faqen

WhySoBad

Anëtar, 28, nga Tirane

WhySoBad për herë të fundit ishte:
22 Prill 2013